Nazywam się Tomasz Gocłowski     

Mój pierwszy kontakt z parapsychologią miał miejsce w 1988 roku, wtedy to rozpocząłem stawiać sporadycznie Tarota znajomym kolegom i koleżankom z pracy , nie traktując tego poważnie. Ogromne było moje zdziwienie gdy po kilku miesiącach mówiono mi, że to wszystko się sprawdza, że może faktycznie mam jakiś dar.

Jako osoba twardo stąpająca po ziemi zignorowałem ich sugestie i dalej wykonywałem wyuczony swój wcześniej zawód ekonomisty, którego nie znosiłem. Gdzie od lutego 1991 roku moi znajomi zaczęli przysyłać mi znajomych, ci z kolei swoich znajomych tak, że codziennie miałem przynajmniej po 2-3 osoby i w końcu doszedłem do tego, że mogę robić to co lubię.

Prowadząc jednocześnie własną działalność przemieniłem ją na Gabinet i tak to funkcjonuje do dziś.

 W 1995 roku opublikowano pierwsze artykuły na temat mojej pracy


W następnych latach wychodziły artykuły min .Wróżka 10/1997,8/1997 Czwarty Wymiar 07/1998,  Super Express, Przyjaciółka , Tina , Na Żywo i wiele innych a większość do obejrzenia na powyższej mojej stronie.

W latach 1996-1999 współpracowałem z jedną z Warszawskich Firm Detektywistycznych, gdzie głównie zajmowaliśmy się poszukiwaniami zaginionych osób.
Po tym okresie pracy mogę z pełną świadomością stwierdzić, iż nie ma już ,chyba problemu  który by mnie zdziwił, jak często mówię że wszystko już widziałem.

 

Wróżby - któż z nas nie jest ciekawy swojej przyszłości.

Wróżki - przewidują przyszłość ale nie tylko, wróżki także są świetnymi doradcami.

Tarot, numerologia,astrologia - to tylko niektóre z technik, którymi dzisiejsze wróżki operują.

Współczesna Wróżka, Wróż, Tarocista jak taternik pokazują bezpieczną ścieżkę w zawiłym labiryncie ludzkiego życia.

Tarot i wróżąca - prognozująca nim wróżka, tarocista powinni pomóc nam w znalezieniu jak najlepszych rozwiązań problemów i dylematów na różnych płaszczyznach życia.

Kontakt

Ul. Wołoska 82 m. 55 /vis a vis Szpitala MSWiA/

Tel. 22 425-58-58

Kom. 501-22-84-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Informacje i zapisy;

09: 00-21: 00 / pon.-pt/

09:00-19:00 /sob/

 

Zobacz mapkę dojazdu

Zapłać online